• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Папір офісний формату А4, 80 г/м2

Оголошено тендер

20 480.40 UAH
Номер: 2848d507289d48fe9c2f4b6f9db056ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-19-003061-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області
Очікувана вартість: 20 480.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Папір офісний формату А4, 80 г/м2
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.10.2023 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Папір офісний формату А4, 80 г/м2
Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку
Кількість 120 пачка
Період постачання до 15.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума20 480.40 UAH