-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізовані лабораторні матеріали ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-005061-a
Завершена
1 296 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 480.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 480.00 UAH
Номер:
bb1ed4d0f8fa49d19e5a0f26a51867aa
Внутрішній номер закупівлі:
19323009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-005061-a
Замовник:
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00720616
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Гринівецький +380472637683 vetlabcherkasy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 296 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 11:33 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 11:33 - 28.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.10.2023 00:02 - 30.10.2023 09:50
Період завантаження договору:
05.11.2023 00:00 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 296 000.00 Спеціалізовані лабораторні матеріали ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали