-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізовані лабораторні матеріали ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено тендер
1 296 000.00
UAH
Номер:
b59410162b2e4795a5296f3bb759a8cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-18-001466-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00720616
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00720616
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 296 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізовані лабораторні матеріали ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.10.2023 11:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 296 000.00 UAH