-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (печінка яловича, м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2018-03-28-000758-a
Завершена
262 415.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 624.15 UAH
мін. крок: 1% або 2 624.15 UAH
Номер:
22456a48d6db4fdab3cc53f414cd6350
Внутрішній номер закупівлі:
1932062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-28-000758-a
Замовник:
КЗОЗ "Бахмутська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О. Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КЗОЗ Бахмутська центральна районна лікарня Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.crb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
262 415.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 624.15 UAH
Період уточнення:
28.03.2018 12:44 - 03.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2018 12:44 - 13.04.2018 17:00
Аукціон:
16.04.2018 12:14 - 16.04.2018 12:35
Період кваліфікації:
16.04.2018 12:35 - 19.04.2018 14:02
Період завантаження договору:
16.04.2018 12:35 - 06.05.2018 12:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печінка яловича
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
145 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
М’якоть яловичини
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
225 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
М’ясо свійської птиці
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1455 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Філе куряче
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1164 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Оскарження: 16.04.2018 12:35 - 30.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Оскарження: 16.04.2018 12:35 - 30.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
262 045.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 045.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2018 14:02
Документи
4
Скарги
0
ФОП "ПІДНЕБЕСНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1997508509
-
Контактна особа:
Тамара Поднебесная +380505681008 tam.podnebesnaia1954@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 15, квартира 25
Початкова пропозиція
262 415.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 415.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
db4a8a51c8914e638541136d27f18d3d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-28-000758-a-a1
Постачальник:
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Номер договору:
111
Сума договору:
262 045.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.05.2018 11:00
Статус:
Підписаний