-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (печінка яловича, м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці, філе куряче)
262 045.00
UAH з ПДВ
Номер:
db4a8a51c8914e638541136d27f18d3d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-28-000758-a-a1
Постачальник:
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
111
Дата підписання:
02.05.2018 11:00
Період дії договору:
02.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
262 045.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 262 045.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печінка яловича
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
145 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
М’якоть яловичини
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
225 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
М’ясо свійської птиці
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1455 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Філе куряче
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1164 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018