-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуару Р-10
Тендер Prozorro UA-2023-10-17-004569-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється.
Завершена
22 105.02
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 221.05 UAH
мін. крок: 1% або 221.05 UAH
Номер:
c8db61171264402fb7469e0c1cc689bc
Внутрішній номер закупівлі:
19306724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-17-004569-a
Замовник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лень Ольга Богданівна 0322390194 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 105.02 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2023 11:29 - 22.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2023 11:29 - 25.10.2023 13:00
Період кваліфікації:
25.10.2023 13:02 - 27.10.2023 13:28
Період завантаження договору:
02.11.2023 00:00 - 12.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 105.02 Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуару Р-10