• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуару Р-10

Оголошено тендер

22 105.02 UAH
Номер: ab7ac26ca00545c793ad8daa6bc8c54d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-17-001295-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2144
Замовник: Військова частина 2144
Очікувана вартість: 22 105.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуару Р-10
Примітки: Процедура закупівлі -відкриті торги (з врахуванням особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»). Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п.14 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.22 №1178 зі змінами.'
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.10.2023 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із зачистки резервуару Р-10
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2023
Послуги з експертного обстеження резервуару Р-10
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2023
Послуги з калібрування резервуару Р-10
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума22 105.02 UAH