-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо - Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2023-10-17-002049-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
7402ca55a89b4b35873fd623785c7f10
Внутрішній номер закупівлі:
19304193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-17-002049-a
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Бородіно, вул. Миру, 132 селище Бородіно Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Родіон Волков +380960259586 dep.econinvest@gmail.com https://borodinska.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2023 10:06 - 26.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2023 10:06 - 29.10.2023 11:00
Період кваліфікації:
29.10.2023 11:02 - 30.10.2023 11:01
Період завантаження договору:
05.11.2023 00:00 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний