• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо - Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: c23dd6fa89a7404497bf8365b65216c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-13-003482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Замовник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо - Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 13.10.2023 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH