-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська 9, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-015445-a
Завершена
1 526 106.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 630.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 630.53 UAH
Номер:
e09764b636ac457f867a1b44e7e3deba
Внутрішній номер закупівлі:
19302064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-015445-a
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Євдокимова +380577479465 sz04396685@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 526 106.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 22:50 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 22:50 - 24.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.10.2023 00:00 - 26.10.2023 23:03
Період завантаження договору:
01.11.2023 00:00 - 11.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 526 106.00 Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська 9, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи