-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська 9, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
1 526 106.00
UAH
Номер:
703d5d7fcee2495fbbb2c2c45ba9b406
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-16-005554-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 526 106.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт будівлі громадського призначення пральня-кухня літера Ж-1 за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська 9, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.10.2023 22:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 526 106.00 UAH