-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-013375-a
Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1, ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є підприємством та забезпечує потреби держави або територіальної громади). Пропозиції готуються українською мовою. Закупівля за кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
10 222 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 53 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 53 000.00 UAH
Номер:
5abef55178f3432396c0933fef8e7432
Внутрішній номер закупівлі:
19300022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-013375-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнір-Шмельова Оксана Богданівна +380976701684 oksana.kushnir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 222 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 16:35 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 16:35 - 24.10.2023 18:00
Аукціон:
25.10.2023 13:28 - 25.10.2023 13:51
Період кваліфікації:
25.10.2023 13:51 - 01.11.2023 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 222 850.00 Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)