-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)
Оголошено тендер
10 222 850.00
UAH
Номер:
006694e7296d4d6d967cfa94d89b808b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-16-007189-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 222 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)
Примітки:
80074, Львівська обл., м. Великі Мости, вул. Львівська, 25. Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1, ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є підприємством та забезпечує потреби держави або територіальної громади).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.10.2023 16:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума10 222 850.00 UAH