-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосний агрегат Tofama 65 KFP 45
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-008299-a
Завершена
1 970 505.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 705.05 UAH
мін. крок: 1% або 19 705.05 UAH
Номер:
f565c478d3bd44e483b55aeb564ac9cf
Внутрішній номер закупівлі:
19294928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-008299-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна +380503847607 severina@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 970 505.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 14:11 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 14:11 - 24.10.2023 14:16
Аукціон:
25.10.2023 13:11 - 25.10.2023 13:40
Період кваліфікації:
25.10.2023 13:40 - 30.10.2023 10:43
Період завантаження договору:
05.11.2023 00:00 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 970 505.00 Насосний агрегат Tofama 65 KFP 45