-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосний агрегат Tofama 65 KFP 45
Оголошено тендер
1 970 505.00
UAH
Номер:
407131d7db1445d685980bcc2714de4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-16-002594-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 970 505.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насосний агрегат Tofama 65 KFP 45
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
16.10.2023 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 970 505.00 UAH