-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-003504-a
Торги не відбулися
827 694.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 138.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 138.47 UAH
Номер:
1e903597f78d4794beb10cb6cc30575a
Внутрішній номер закупівлі:
19290121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-003504-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Нестерчук +380665955113 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
827 694.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 11:08 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 11:08 - 24.10.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴827 694.50 Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо