-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Оголошено тендер
827 694.50
UAH
Номер:
3fce9291a4fb4446a7772309f625cf59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-16-000231-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
827 694.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Примітки:
1. Найменування: Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №2 м. Херсона»
2. Код згідно з ЄДРПОУ: #02548245
3. Місцезнаходження: Україна, Херсонська область, м. Херсон, 73000, вул. Миколаївське шосе, 52
4. Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.10.2023 08:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
50 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума827 694.50 UAH