-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт. Благоустрій із заміною дорожнього покриття по вул. Прорізна в м. Буринь Сумської області. Коригування (Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-012371-a
Завершена
9 369 133.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 845.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 845.67 UAH
Номер:
2473b5a2d21640cb86b0b2ad8c422992
Внутрішній номер закупівлі:
19283299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-012371-a
Замовник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Дехніч +380545422207 juliadehnich@ukr.net http://buryn-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 369 133.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 16:03 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 16:03 - 21.10.2023 00:00
Аукціон:
23.10.2023 14:49 - 23.10.2023 15:18
Період кваліфікації:
23.10.2023 15:18 - 24.10.2023 15:33
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 369 133.00 Капітальний ремонт. Благоустрій із заміною дорожнього покриття по вул. Прорізна в м. Буринь Сумської області. Коригування (Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)