-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт. Благоустрій із заміною дорожнього покриття по вул. Прорізна в м. Буринь Сумської області. Коригування (Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-012371-a
Завершена
9 369 133.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 845.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 845.67 UAH
Період оскарження:
13.10.2023 16:03 - 18.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.