• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники); Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники))

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 2 до тендерної документації; Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%); Місцезнаходження замовника- 63403, Харківська область, м. Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1-Б.

Завершена

1 104 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 522.00 UAH
Номер: b3fa04ff35d542f99ccb342af804f051
Внутрішній номер закупівлі: 19280344
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-13-009444-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
Контактна особа: Юлія Вороніна +380574733019 zcrb.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 104 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2023 14:16 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2023 14:16 - 23.10.2023 12:00
Період кваліфікації: 23.10.2023 12:00 - 25.10.2023 10:19
Період завантаження договору: 31.10.2023 00:00 - 10.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 104 400.00 Устаткування для операційних блоків