-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники); Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники))
Оголошено тендер
1 104 400.00
UAH
Номер:
bf1b89d2db684222b4cba1c476857b1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-13-002928-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, м. Зміїв, шосе Таранівське, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, м. Зміїв, шосе Таранівське, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 104 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники); Операційний світильник (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; відповідний код ДК 021:2015: 33167000-8 — Хірургічні світильники))
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням ОСОБЛИВОСТЕЙ затверджених ПОСТАНОВОЮ Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (Із змінами); Вид закупівлі - передбачений пунктом 10 ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” ; Категорія Замовника - відповідно до пункту 3, частини 4, статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.10.2023 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділені кошти згідно рішення L сесії VIII скликання від 03.10.2023
Сума1 104 400.00 UAH