• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хліб пшеничний вищого гатунку; хліб житньо-пшеничний першого гатунку

Завершена

17 861.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 178.61 UAH
Номер: 9d8b2fd89a4d4d8c881d0a06d0844986
Внутрішній номер закупівлі: 19258193
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-12-003326-a   
Замовник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Контактна особа: Ванюк Наталія Іванівна +380612260263 zp.gssp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 861.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.10.2023 10:43 - 17.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2023 10:43 - 20.10.2023 10:48
Період кваліфікації: 20.10.2023 10:51 - 24.10.2023 14:07
Період завантаження договору: 30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 861.00 Хліб пшеничний вищого гатунку; хліб житньо-пшеничний першого гатунку