-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний вищого гатунку; хліб житньо-пшеничний першого гатунку
Оголошено тендер
17 861.00
UAH
Номер:
df4b5d2fac844abb9965ddd3bbd9985b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-12-001094-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508060
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Рекордна,9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508060
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Рекордна,9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 861.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний вищого гатунку; хліб житньо-пшеничний першого гатунку
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.10.2023 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума17 861.00 UAH