-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення вантажу
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-012672-a
Завершена
9 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
Номер:
c180dc9b31b1414fb821da671f6702ec
Внутрішній номер закупівлі:
19236500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-012672-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 16:15 - 16.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 16:15 - 19.10.2023 18:00
Період кваліфікації:
19.10.2023 18:02 - 24.10.2023 10:25
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 000 000.00 Перевезення вантажу