-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна ( 3 помолу)
Тендер Prozorro UA-2023-10-09-010186-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
256325e31fd4441cba7d1ba59f0e702c
Внутрішній номер закупівлі:
19219586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-09-010186-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52021, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Коновал +380970808545 kp.kk.gospodar.ssr@gmail.com http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2023 15:28 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2023 15:28 - 23.10.2023 08:00
Аукціон:
24.10.2023 15:10 - 24.10.2023 15:51
Період кваліфікації:
24.10.2023 15:51 - 27.10.2023 14:26
Період завантаження договору:
02.11.2023 00:00 - 12.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Сіль технічна (3 помолу)