• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіль технічна ( 3 помолу)

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: 316d25b50bc84fafb2696ecfa5eb827c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-09-003719-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіль технічна ( 3 помолу)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.10.2023 15:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH