-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ПР-23Т-099-ВО металочерепиця, профнастил оцинкований, плівка покрівельна ізоляційна
Тендер Prozorro UA-2023-10-09-006684-a
металочерепиця, профнастил оцинкований, плівка покрівельна ізоляційна
Торги не відбулися
139 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 31.75 UAH
мін. крок: 0% або 31.75 UAH
Номер:
1ac61351c9494d578c3f8e1038a3c8cf
Внутрішній номер закупівлі:
19216049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-09-006684-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.10.2023 13:21 - 14.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2023 13:21 - 17.10.2023 13:00
Аукціон:
18.10.2023 13:27 - 18.10.2023 13:56
Період кваліфікації:
18.10.2023 13:56 - 14.11.2023 11:15
Тендерна документація
- Лот №1 ₴132 950.00 Лот 1. металочерепиця, профнастил оцинкований
- Лот №2 ₴6 350.00 Лот 2. Плівка покрівельна ізоляційна Гідробар’єр