-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
металочерепиця, профнастил оцинкований, плівка покрівельна ізоляційна
Оголошено тендер
167 160.00
UAH
Номер:
5c9a9740acee49cda5f3a6991f7f6078
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-09-001674-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
167 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
металочерепиця, профнастил оцинкований, плівка покрівельна ізоляційна
Примітки:
Лот №1 -металочерепиця, профнастил оцинкований -159540,0 грн з ПДВ; Лот №2-плівка покрівельна ізоляційна - 7620,0 грн з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
09.10.2023 11:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума167 160.00 UAH