• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Завершена

162 250.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 4 867.50 UAH
Номер: 46e1b2c0257c4b888abfdf16a45420b6
Внутрішній номер закупівлі: 19213904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-09-004540-a   
Замовник: СФ ХНУВС
Контактна особа: Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 162 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.10.2023 11:43 - 14.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2023 11:43 - 17.10.2023 08:00
Період кваліфікації: 17.10.2023 08:00 - 17.10.2023 10:10
Період завантаження договору: 23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 250.00 Вершкове масло