• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

162 250.00 UAH
Номер: cdf0e28445a44be5960b72f7d49ae21e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-09-001683-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 162 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.10.2023 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 550 кілограми
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума162 250.00 UAH