-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)
Тендер Prozorro UA-2023-10-06-009147-a
Завершена
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 990.00 UAH
Номер:
beb16abdae434ab5a688731bfae029b7
Внутрішній номер закупівлі:
19204242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-06-009147-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочин Євгеній Олександрович +380626225685 eokochin@dn.court.gov.ua https://dn.court.gov.ua/tu05/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.10.2023 14:40 - 11.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2023 14:40 - 14.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.10.2023 00:01 - 17.10.2023 20:32
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)