• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)

Оголошено тендер

99 000.00 UAH
Номер: cbf05d8f617a457d9bf50fa58fd16baa
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-06-003117-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.10.2023 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 11 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума99 000.00 UAH