-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття тротуару по вул.Покровська на ділянці від будинку №55/2 до будинку №75 в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2023-10-06-007078-a
Завершена
485 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 426.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 426.00 UAH
Номер:
9ed798f5dc724d94b473e4770327c3e4
Внутрішній номер закупівлі:
19202165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-06-007078-a
Замовник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Миргородська +380536321553 tg_tender@ukr.net https://reshsmart.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
485 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.10.2023 13:20 - 11.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2023 13:20 - 14.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.10.2023 00:01 - 17.10.2023 17:04
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴485 200.00 Поточний ремонт покриття тротуару по вул.Покровська на ділянці від будинку №55/2 до будинку №75 в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області