-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття тротуару по вул.Покровська на ділянці від будинку №55/2 до будинку №75 в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Оголошено тендер
485 200.00
UAH
Номер:
233c48e3b38046ccb38bd048990343a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-06-001872-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
485 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття тротуару по вул.Покровська на ділянці від будинку №55/2 до будинку №75 в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.10.2023 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття тротуару по вул.Покровська на ділянці від будинку №55/2 до будинку №75 в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума485 200.00 UAH