• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ємність вертикальна на металевому піддоні ( 10 шт)

Торги не відбулися

122 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 225.00 UAH
Номер: 8ccb59ede3ca4c679d52ab2fe8eb644b
Внутрішній номер закупівлі: 19188640
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-05-008831-a   
Замовник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Контактна особа: Сергій Ходань +380678031022, +380677670600 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 122 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.10.2023 14:20 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2023 14:20 - 13.10.2023 16:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴122 500.00 Ємність вертикальна на металевому піддоні