-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність вертикальна на металевому піддоні ( 10 шт)
Оголошено тендер
122 500.00
UAH
Номер:
40cae7bdef7d4a2cb8b17eacfac3d76e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-05-003002-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
122 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ємність вертикальна на металевому піддоні ( 10 шт)
Примітки:
відповідно до Постанови № 1178 від 12.10.22р
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Дата опублікування:
05.10.2023 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума122 500.00 UAH