-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-011575-a
Завершена
222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
Номер:
9f3f20cc622a40c69d7f762c87f76a6f
Внутрішній номер закупівлі:
19176822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-011575-a
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глазун Світлана Василівна 080442722887 mtz@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 16:12 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 16:12 - 12.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
12.10.2023 10:02 - 12.10.2023 12:03
Період завантаження договору:
18.10.2023 00:00 - 28.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 000.00 Джерело безперебійного живлення