-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Оголошено тендер
222 000.00
UAH
Номер:
5fd9331b39704c4cb3ee8720c949e6a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-04-005774-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Контактна особа:
Глазун Світлана Василівна 080442722887 mtz@hsc.gov.ua
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Джерело безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.10.2023 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума222 000.00 UAH