• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: bbb10892b8994072ab04c81b6d5b8fce
Внутрішній номер закупівлі: 19174782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-04-009493-a   
Замовник: ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Віта Максимик +380979154155 vczn.oz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.10.2023 15:06 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2023 15:06 - 12.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 12.10.2023 00:01 - 18.10.2023 10:47
Період завантаження договору: 24.10.2023 00:00 - 03.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)