-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
4e09d4ad8e934ba1a81a71703a30a0ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-04-002628-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Примітки:
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) закуповуються відповідно до Програми забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною Верхівцевської міської територіальної громади на 2023 рік та Порядку забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною Верхівцевської міської територіальної громади на 2023 рік, затверджених рішенням Верхівцевської міської ради від 22.09.2023 року № 1067-48/VIII, з метою забезпечення санаторно-курортним лікуванням у санаторно-курортних закладах осіб, яким надано статус: осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», осіб зазначених у статтях 61-64 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
04.10.2023 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH