-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні прилади контролери
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-006578-a
Торги не відбулися
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Номер:
19aecbc7daa94a1aba274e1071a60bb4
Внутрішній номер закупівлі:
19171850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-006578-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 13:36 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 13:36 - 12.10.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴570 000.00 Електронні прилади контролери