-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні прилади контролери
Оголошено тендер
570 000.00
UAH
Номер:
851738bd5b1d47c6af668fa875089093
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-04-002380-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електронні прилади контролери
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
04.10.2023 13:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Контролер керування тепловим пунктом (котельною) та монітоингу приладів обліку IonSot OS.07.КЕ-2R.16A.16.D.GSM
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Контролер IonSot -OS.07.Mini-STМ
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Плата інтерфейсна
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума570 000.00 UAH