-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень, ацетилен, вуглекислота
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-006447-a
Завершена
269 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 690.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 690.00 UAH
Номер:
94b5f4e08759495b9827c3c9f230daf3
Внутрішній номер закупівлі:
19171694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-006447-a
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. МЕРЕЖНА, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Ходань +380678031022, +380677670600 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
269 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 13:31 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 13:31 - 13.10.2023 16:00
Період кваліфікації:
13.10.2023 16:00 - 13.10.2023 16:47
Період завантаження договору:
19.10.2023 00:00 - 29.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴269 000.00 Кисень, ацетилен, вуглекислота