• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кисень, ацетилен, вуглекислота

Оголошено тендер

269 000.00 UAH
Номер: 5815104f9b3f45078720fde3eba565d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-04-001551-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Замовник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Очікувана вартість: 269 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кисень, ацетилен, вуглекислота
Примітки: відповідно до Постанови № 1178 від 12.10.22р
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування: 04.10.2023 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума269 000.00 UAH