-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень терапевтичного корпусу (клініко-діагностична лабораторія) КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» по вулиці Гагаріна, 16а в м. Верхньодніпровську, Дніпропетровській області)
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-000311-a
Завершена
3 107 646.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 538.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 538.23 UAH
Номер:
5952e90af9384d249849cd186abd3742
Внутрішній номер закупівлі:
19165561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-000311-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Гагарина, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Конюхова +380565878909 verhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 107 646.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 08:35 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 08:35 - 12.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.10.2023 00:00 - 13.10.2023 13:16
Період завантаження договору:
19.10.2023 00:00 - 29.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 107 646.00 ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень терапевтичного корпусу (клініко-діагностична лабораторія) КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» по вулиці Гагаріна, 16а в м. Верхньодніпровську, Дніпропетровській області)