• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень терапевтичного корпусу (клініко-діагностична лабораторія) КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» по вулиці Гагаріна, 16а в м. Верхньодніпровську, Дніпропетровській області)

Оголошено тендер

3 107 646.00 UAH
Номер: b0d2baea797146d3a75dd00963a8a1e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-03-005339-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 3 107 646.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень терапевтичного корпусу (клініко-діагностична лабораторія) КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» по вулиці Гагаріна, 16а в м. Верхньодніпровську, Дніпропетровській області)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.10.2023 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 107 646.00 UAH