-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лижі та лижний інвентар
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-012735-a
Завершена
170 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
dc6871517c604824a9214162acd1e952
Внутрішній номер закупівлі:
19164432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-03-012735-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.10.2023 17:47 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2023 17:47 - 11.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.10.2023 00:02 - 11.10.2023 11:46
Період завантаження договору:
17.10.2023 00:00 - 27.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Лижі та лижний інвентар