-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лижі та лижний інвентар
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
c21d793a802a44d3a736b9e65641e23b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-18-006371-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лижі та лижний інвентар
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.01.2023 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума170 000.00 UAH