-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-010533-a
Завершена
79 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
354507ba31414abeb6066e11b4008fc9
Внутрішній номер закупівлі:
19162231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-03-010533-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44083285
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, с. Донець, вул.Центральна, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Олександрівна 380959144112 taneckatrenina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
79 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2023 15:43 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2023 15:43 - 11.10.2023 17:00
Період кваліфікації:
11.10.2023 17:00 - 13.10.2023 10:27
Період завантаження договору:
19.10.2023 00:00 - 29.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 000.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)