• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)

Оголошено тендер

79 000.00 UAH
Номер: e05db96619d848afa16780a6ddd4a55a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-03-005895-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 79 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)
Примітки: Код ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні тест-смужки)". Категорія замовника: п.3ч.4 ст.2 Закону. Мова складання: українська. Місце знаходження: 64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Центральна, буд. 5.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 03.10.2023 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума79 000.00 UAH